Çadır Kümes Satışı | Çadır Kümes Yapımı, Çadır Kümes Fiyatları

Sahibinden çadır kümes, satılık çadır kümes, çadır kümes kurulumu, 500 tavukluk çadır kümes yapımı, 1.000 tavukluk çadır kümes yapımı, Civciv Çadırları, Şantiye Çadırı, Mantar Üretim Çadırı, İnşaat Çadırı, Hayvan Barındırma Çadırı, Taziye Çadırı, Depo Hangar Çadırı, Salma Tavuk Çadırı, Büyükbaş Besi Çadırı, Koyun Çadırı, Kuzu Çadırı, Tavuk Çadırları, Hindi Çadırı, Kaz Çadırı, Keçi Çadırı, Hayvan Barınakları, Çadır ahır projeleri

AFYON YARKA ÇADIR

444 8 571

 

Özel Şilte İzalasyon 5 cm Knauf Marka
İç- Dış Galvaniz Profil
630 gr Alev Yürümez Branda
Demonte Sistem

Küçükbaş / Kanatlı Hayvan / Büyükbaş Hayvan Barınakları kurulumunda kaliteli firma… Sadece üretici değil aynı zamanda tarım ve hayvancılıktaki faaliyetlerimiz sayesinde kullanıcı bilinciyle üretim yapmaktayız.

Çadır Yapılar için ürün fiyatı istenilen ölçüye göre değişmektedir, satış danışmanlarımızdan mesajla veya telefonla bilgi alıp detayları öğrenebilirsiniz.

Ana Taşıyıcılar üst 48×1,5mm alt 27×1,5mm İçi Dışı Galvanizli Boru kullanılır.  (Galvanizli olduğu fabrikasından belgelidir) ve merdiven tipi makas taşıyıcı vardır. 

-2 Makas arası mesafe 2m’dir

-13 Ara ile makaslar birbirine bağlanmıştır, 32×1,5mm’lik İçi ve Dışı Galvanizli Boru Profil (Galvanizli olduğu fabrikasından belgelidir) kullanılmıştır. 
-Makas birleşim yerleri büzme tekniği ile birbirine geçme sistem ile bağlanmaktadır.(De-monte’dir kolayca sökülüp tekrar kurulabilir.)
  • Önde  2,0m x 2,0m kelebek kapısı arkada 1,0m x 2,0m servis kapısı mevcuttur.
  • 2 Adet Mahya Baca Sistemi, ön (2) ve arka (2) sineklikli pencereler.
  • Çadırın yan tarafında 3’er adet toplam 6 adet branda kapaklı, sineklikli, cırt bantlı pencere mevcuttur. (İstenirse ekstra olarak ısıcam’lı pvc pencere uygulanabilir.)
  • Astar Brandamız 100gr PP polyevins olacaktır.
  • Branda 1100 Dtex çapraz dokuma alev yürümez Anti-bakteriyel koku yapmayan yeni nesil uzun süre parçalanma ve dağılmayan polyester branda kullanılmaktadır. (Çin malı ürünlerle karıştırmayınız) Onaylı ve belgelidir.

  ÇADIRDA YALITIM SİSTEMİ OLARAK

  • +1. Yalıtım nem hapsetme ve çabuk kuruma kapasiteli, yay teknolojisi ile üretilmiş yalıtım malzemesi keçe mevcuttur.
  • +1. Yalıtım sudan ve nemden etkilenmeyen DE-MONTE de kopma ve dağılma yapmayan 3 katlı hava kabarcıklı iki yüzü Alüminyum folyo kaplı balon yalıtım. 

Ankara’ya 350km’ye Kadar Nakliye ve Montaj Dahil Fiyatımızdır… Diğer tüm iller için uygun nakliye koşullarımız mevcuttur satış temsilcilerimizden bilgi alınabilir.

Kesinlikle 1. önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Fiyatı değiştiren bir çok neden vardır bunları iletişime geçerek detaylı öğrenebilirsiniz. 

Not: Çadır ile birlikte büyükbaş-küçükbaş ekipmanları, kanatlı ekipmanları ve yarka da kaliteyi en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz P.tesi – C.tesi 08:30 – 18:00

Çadır ve Prefabrik Yapılarımız İnsan Yaşam Alanı Çadırları – Depo – Şantiye – Yemekhane – Yatakhane – Büyükbaş Ağıl- Küçükbaş Ağıl – Kanatlı Hayvan Kümesleri – Mantar Üretim Yapıları – Solucan Gübresi Üretim Yapıları – İpek Böceği Besleme Yapıları ve birçok alanda sınırsız hizmetlerimiz mevcuttur. 

Çadır ve Prefabrik yapılarınıza modern çözümler getirmeye ve memnun müşteri ilkesini sürdürmeye devam ediyoruz…

Kurulum Sonrası 7/24 Ekipman Desteği / 7/24 Veteriner Desteği / 7/24 Teknik Servis Desteğimiz mevcuttur.

Kümes Kurulumlarında Ekipman ve Tavuk Temininde Adını Kanıtlamış Firmamızın Canlı Hayvan Bölümüyle İrtibata Geçebilirsiniz…

BÜYÜK BAŞ  BESİ ÇADIRI MODELLERİMİZ

KOYUN ÇADIRLARI MODELLERİMİZ

TAVUK ÇADIRI MODELLERİMİZ

1.000 TAVUKLUK ÇADIR KÜMES MODELLERİMİZ

500 TAVUKLUK ÇADIR KÜMESLERİMİZ